OPINIE 

Pani Elżbieto.
"Jest mi bardzo miło, że spotkałam się z Panią na zajęciach w Kazimierzu Dolnym, które wspominamy z koleżankami niezwykle ciepło. Te warsztaty były inne niż wszystkie, w których dotychczas uczestniczyłam. Pani jako prowadząca pełna była uroku, spokoju i wewnętrznej harmonii, co udzielało się słuchaczom. Proszę nadal robić to, co Pani robi, bo jest w tym Pani znakomita."
Elżbieta Milej

"Bardzo dziękuję za spotkania i rozmowy w przedszkolu. Bardzo dobrze dobrane tematy i świetne materiały. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!"
Michał Miedziński

"Jesteś świetna w tym co robisz, Elu. To dar mieć Ciebie blisko:-)"
Ewa

"Panią Elżbietę poznałam kilka miesięcy temu i od razu wzbudziła moje zaufanie. Jest osobą niezwykle pogodną, ciepłą, zaangażowaną w proces terapeutyczny. Potrafi słuchać, ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami. Życzę jej wielu sukcesów!"
Marzena Oniszczuk

"Bardzo dziękuję za spotkania w przedszkolu oraz za indywidualne konsultacje wychowawcze. Rozmowy i konsultacje z Panią Elżbietą pokazały mi jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, z trudnymi emocjami. Pozwoliły poznać ich przyczyny oraz proste i bezpieczne sposoby radzenia z nimi. Na konsultacjach nauczyłem się wielu praktycznych metod radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych, które stosuję w życiu codziennym, dzielę się z bliskimi jak również sam je dalej rozwijam. Dziękuję również za pełną gotowość do pomocy w każdej chwili i za poczucie pewności, iż zawsze można na Panią liczyć. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów."
Piotr Kuźnicki

"Chcę Pani bardzo podziękować za polecone lektury - co prawda nie mogłam kupić akurat tych tytułów, które Pani zaproponowała (w przypadku autora o trudnym nazwisku:-)), ale kupiłam sobie książkę "Gniew" (autor j.w) i jeszcze jedną tego pana. Książka o gniewie jest niesamowita i bardzo mi już w kilku sytuacjach pomogła. Dochodzę do wniosku, że jestem trochę buddystką:-))). Odezwę się wkrótce - przede mną jeszcze lektura "Neurotycznej osobowości".... Pozdrawiam."
M.O.

"Podobało nam się:
profesjonalny sposób prowadzenia warsztatów, jasne, klarowne, fachowe i konkretne sformułowania; energia oraz forma przekazu; tematyka; spokój i głos prowadzącej:-)

Uświadomiliśmy sobie:
jak bardzo potrzebujemy warsztatów o samodoskonaleniu i jak dotychczas było ich niewiele; jak ważne są emocje i ile mamy braków w ich wyrażaniu; że otwartość na zmiany jest w naszej pracy kluczową sprawą; że konieczne jest pozyskiwania rodziców do twórczej współpracy

Wnioski:
Oczekujemy dalszych szkoleń na temat pracy z emocjami, budowania relacji z rodzicami i z uczniami a także o zapobieganiu wypaleniu zawodowemu. Chciałabym, aby takie spotkania odbywały się cyklicznie dla grupy chętnych osób z grona nauczycielskiego. Żałuję, że te zajęcia odbyły się tak późno (jestem już w zaawansowanym wieku zawodowym). Uzyskałam niezwykle ciekawe wskazówki dla siebie jako nauczycielki i jako człowieka..."
Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 84 w Warszawie

Panią Elę poznaliśmy kilka lat temu. Okazała się najbardziej odpowiednią osobą jaką mogliśmy spotkać wtedy na swej drodze. Dzięki Jej mądrości, dużej wiedzy, ogromnej ilości ciepła i pozytywnej energii mogliśmy znaleźć receptę na rozwiązanie swoich problemów. Życzymy Pani wielu sukcesów.
Krystyna Ksybek

"Pani Elu, jest Pani kochana;-) Lepiej mi od razu:-) Nie wiem, jak to działa, ale będę tyrała .Obiecuję!"
Aga

Pani Elu, chciałbym raz jeszcze podziękować za czas poświęcony mi w środowy wieczór. Po wyjściu od Pani czułem się tak, jakbym stracił ogromny ciężar z duszy:-) Będziemy w kontakcie. Serdecznie pozdrawiam.
JędrekAby umieścić tutaj swoją opinię >>> kliknij <<<.

 

Copyright 2009 by AB - OVO. Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa strony
 

Tagi: ADHD , Nadpobudliwość , Asertywność , Wychowanie , Rozwój osobowości , Zaburzenia osobowości , Zaburzenia nerwicowe , Depresja , Wypalenie zawodowe , Pracocholizm , Warsztaty terapeutyczne